कोरियन भाषा परीक्षाको तोकियो परीक्षा केन्द्र , यस्तो छ नियमहरु ( सूची सहित )

, , Leave a comment

कोरियन भाषा परीक्षा (इपिएस) को लागि ३२ वटा परीक्षा केन्द्र तोकिएको छ। यहि जेठ २५ र २६ गते इपिएस भासा परिक्षा हुने भएको हो । सन् २०१९ मा कोरिया जानका भाषा परिक्षाको लागि यी परीक्षा केन्द्र तोकिएको हो। दशौं कोरियन भाषा परीक्षाका लागि आउँदो शनिबार र आइतबार हुने परीक्षाको लागि काठमाण्डौमा २८ र पोखरामा ४ वटा केन्द्र तोकिएको छ। परिक्षा दुई सिफ्टमा गरि सञ्चालन हुने छ। पहिलो सिफ्ट बिहान ८ बजे र दोस्रो सिफ्ट ११.३० बजे संचालन हुने भएको छ।

काठमाण्डौमा बाग्मती बोर्डिङ स्कुल सुकेधारा, द न्यू समिट स्कुल मैतिदेवी, आदर्श बिद्या मन्दिर मानभवन ललितपुर, लिटिल एन्जेल्स स्कुल हात्तिवन, एल.आर.आई स्कूल स्यूचाटार, एन.के.सिंह मेमोरियल ई.पी.एस. स्कूल मिनभवन, भी.एस.निकेतन स्कुल, ल्याब्रोटरी उच्च मा.वि., कीर्तिपुर, नाईटिङ्गल ईन्टरनेसनल सेकेन्डरी स्कुल, मुनलाईट (मोलिस) उच्च मा.वि कुमारीपाटी, लोयल्टी एकेडमी, मण्डिखाटार, र काठमाण्डौ मोडल कलेज बालकुमारी तोकिएको छ ।

त्यस्तै गोल्डनगेट ईन्टरनेसनल कलेज, गोल्डनगेट ईन्टरनेसनल सेकेन्डरी स्कुल, हिमालय कलेज, हिमालयन ह्वाईट हाउस ईन्टरनेशनल, लिटिल एन्जेल्स कलेज हात्तिवन, नोबल एकेडेमी, पिनाकल एकेडेमी लगनखेल, टाईम्स ईन्टरनेसनल कलेज डिल्लीबजार, ट्रिनिटी ईन्टरनेसनल कलेज, युनिभर्सल कलेज, भी.एस.निकेतन कलेज तीनकुने, जेभियर ईन्टरनेशनल कलेज, जेभियर ईन्टरनेशनल स्कुल, रेडन कलेज सामाखुशी, किस्ट कलेज कमलपोखरी र साउथ वोस्टर्न स्टेट कलेज तोकिएको छ ।

पोखरामा पोखरा पब्लिक स्कुल चौथे, स्टेप बाई स्टेप स्कुल मासवार, लिटिल स्टेप सेकेण्डरी स्कुल मिलचौर र सृजना सेकेण्डरी स्कुल सिर्जनाचौक गरी चार वटा परीक्षा केन्द्र तोकिएको छ ।

 

Leave a Reply